
Велосипед спортивний 26 дюймів рама 17 дюймів Azimut Aqua GFRD Shimano
6 300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26*Aqua*17 GFRD
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Azimut Aqua 26 "х17" GFRD:
- Діаметр коліс: 26 "
- К-ть швидкостей: 21
- Рама: Сталева високоміцна Hi-tech, х17 "
- Кермо: Сталевий, діам 31,8 мм
- Винос: Алюмінієвий
- Втулка: В908L
- Ланцюг: KMC C8
- Педалі: Feimin
- Гальма: Дискові Repute 160 передній-задній
- Провідна група: 24/34/42/170L
- Обід: Подвійний алюмінієвий
- Покришки: Compass
- Шіфтери: Shimano EF 500
- Касета: 14-28T 7S Index
- Задня перекидка: Shimano Tourney 300D
- Підніжка: Сталева
Велосипед гірський Azimut Aqua 26 "GFRD- одноподвесний байк для сучасної молоді. Сталевий гірський велосипед 26" для дорослих і любителів
На велосипед Azimut Aqua 26 "GFRD встановлено обладнання Shimano, з 21 швидкістю. Сучасний, велосипед горний- відмінний вибір для покупки надійного велосипеда
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azimut |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 17" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴

