
Велосипед спортивний жіночий 26 дюймів рама 18 дюймів Azimut Blackmount GFRD двопідвісний Shimano
6 525 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 26*Blackmount *18 GFRD
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики велосипеда Аzimut Blackmount 26 "GD:
- Тип- Гірський (MTB), двухподвес
- Варіант: 26 "GFRD Blackmount
- Розмір коліс: 26 "
- Рама: Сталева hi-ten, х 18 "
- Кількість швидкостей: 21
- Перемикачі SHIMANO
- Гальмо задній: disk brake
- Гальмо передній: disk brake
- Каретка: Taiwan картридж (бочка)
- Обода: подвійний обід посилений
- Ланцюг: KMC Z33
- Покришки: 26 * 2.1
Гірські двухпідвісні велосипеди Azimut - Азимут Blackmount 26 "GD х18"
Велосипед гірський Azimut Blackmount 26 "GFRD двухпідвісний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azimut |
| Стать | Жіноча |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 18" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Двопідвісний |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 100 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 525 ₴

