
Велосипед спортивний 26 дюймів рама 15.5 дюймів Azimut Gemini GFRD однопідвісний Shimano
6 300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26*Gemini *15.5 GFRD
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Azimut Gemini 26 "х15,5" GFRD:
- Діаметр коліс: 26 "
- К-ть швидкостей: 21
- Рама: Сталева високоміцна Hi-tech
- Кермо: Сталевий, діам 31,8 мм
- Винос: Алюмінієвий
- Втулка: В908L
- Ланцюг: KMC C8
- Педалі: Feimin
- Гальма: Дискові Repute 160 передній-задній
- Покришки: Compass
- Шіфтери: Shimano EF 500
- Касета: 14-28T 7S Index
- Задня перекидка: Shimano Tourney 300D
- Підніжка: Сталева
Велосипед Azimut Gemini 26 "х15,5" GFRD- гірський одноподвесний велосипед. Молодіжний байк для дорослих і підлітків, для любителів і початківців велосипедистів.
Велосипед Azimut Gemini 26 "х15,5" GFRD обладнаний навішуванням Shimano, 21 швидкістю. Ергономічний дизайн рами - відмінний вибір при покупці стильного неординарного гірського велосипеда
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azimut |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 15.5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴

