
Велосипед спортивний 26 дюймів рама 18 дюймів Azimut Race GFRD двопідвісний гірський Shimano
6 075 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26*Race*18 GFRD
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики велосипеда Azimut Race 26 GFRD:
- Варіант: 26 "109GFRD Race 2021
- Розмір коліс: 26 "
- Рама: 18 ", Сталева hi-ten
- Швидкостей: 21
- Задній перемикач: SHIMANO RD-TX35
- Манетки: SHIMANO SL-RS35-3/7
- Гальма: Disk brake - Дискові
- Обода: Подвійний обід посилений
- Покришки: 26 "х 2.1
- Комплектація: Без пластикових крил
Гірський велосипед Azimut Race 26 GD - оновлена модель. Велосипед є ідеальним сучасним двухподвесним велосипедом від Azimut. Azimut Race 26 GD - це саме те, що потрібно. Продумана система підвіски, обладнання Shimano, 21 перемикається швидкість, подвійні обода, дискові гальма, міцна ергономічна рама. Ці переваги моделі велосипеда Azimut Race 26 GD 2021 не залишать байдужим до вже після першого катання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azimut |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 18" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Двопідвісний |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 075 ₴

