
Велосипед спортивний 29 дюймів 17 дюймів рама Azimut Aqua GFRD гірський Shimano
6 525 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 29*Aqua*17 GFRD
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Azimut Aqua 29 " х17 " GFRD:
- Діаметр коліс: 29 "
- К-ть швидкостей: 21
- Рама: Сталева високоміцна Hi-tech, х17 "
- Кермо: Сталевий, діам 31,8 мм
- Винос: Алюмінієвий
- Втулка: В908L
- Ланцюг: KMC C8
- Педалі: Feimin
- Гальма: Дискові Repute 160 передній-задній
- Провідна група: 24/34/42/170L
- Обід: Подвійний алюмінієвий
- Покришки: Compass
- Шіфтери: Shimano EF 500
- Касета: 14-28T 7S Index
- Задня перекидка: Shimano Tourney 300D
- Підніжка: Сталева
Велосипед гірський Azimut Aqua 29 " GFRD- одноподвесний найнер, байк для сучасної молоді. Сталевий гірський велосипед 29 " для дорослих аматорського рівня.
На велосипед Azimut Aqua 29 " GD встановлено обладнання Shimano, з 21 швидкістю. Сучасний, велосипед найнер- відмінний вибір для покупки надійного велосипеда
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azimut |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 17" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 525 ₴


