на складе

Коляска-трансформер лялькова з люлькою для ляльки Melogo 9695 синя
2 303 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9695
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний сучасний дизайн коляски нікого не залишить байдужим. З новим візочком Ваша донька зможе здійснювати тривалі прогулянки разом зі своєю улюбленою лялькою.
- Коляска MELOGO додасть реалізму дитячій грі!
- Почніть використовувати її разом із просторою люлькою.
- Поворотні передні колеса та кошик для скарбу.
- Коли дитина вирішить, що її малюк «виріс», перетворите люльку на прогулянковий блок із регульованим капюшоном.
- Перекидна ручка дозволить завжди бачити пупса, а ремені безпеки захистять його від випадкового випадання.
- Можливість установки люльки обличчям до себе і від себе
- перекидна ручка
- Сидіння розкладається в двох положеннях (від лежачого до сидячого)
- Можливість використання люльки як перенесення
- Ручка коляски регулюється, прогумована
- Висота коляски від ручки до підлоги: 82см
- Розмір коляски в розкладеному вигляді: 68x70x35см
- Кількість коліс: 4 шт
- Передні колеса поворотні
- Колеса виготовлені з ПУ
- Матеріал: метал + тканина
- Коляска упакована в коробку
У набір входить:
- -коляска;
- -сонцезахисний козирьок;
- -ремені безпеки
- корзина для іграшок з текстилю;
- -чохол на люльку;
- -ручка для сидячого положення в колясці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Текстиль, Метал |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Висота | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 303 ₴

