на складе

Настільна гра 2в1 Футбол та Повітряний хокей 2400
1 384 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2400
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гра Футбол – чудовий варіант для того, щоб весело провести час у родинному колі або зі своїми друзями. Ця гра підходить діткам вже у віці від трьох років - Ваш малюк зможе вже з цього часу вчитися основним правилам футболу. Також ця гра не залишить байдужим і дорослого шанувальника футболу.
- гра 2 в 1: футбол + повітряний хокей
- дерев'яний
- на штангах
- шкала ведення рахунку
- габаритні розміри 60,5-51-в10см
- в коробці 61-30-6,5см
Ця гра дуже компактна, не займає багато місця, але тим не менш вона стане чудовим способом весело і цікаво провести час для дружньої компанії. Вам належить битися віч-на-віч, керуючи цілою командою футболістів. Мета гри залишається незмінною - забити гол іншому гравцю. Гра допомагає розвивати уважність, спритність, швидкість реакції та моторику рук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Настільний футбол |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 384 ₴





