Дитячий настільний більярд — це чудова гра, що розвиває, адже вона позитивно впливає на розвиток таких навичок, як здатність концентрувати увагу, цілеспрямованість, логічне мислення, можливість прораховувати різні комбінації ударів, а також винахідливість і наполегливість. У процесі гри в настільний міні більярд у дитини загострюється почуття впевненості у власних силах.
- Дерев'яний на ніжках
- Розмір столу 63,5-34,5-60см,
- кий 2 штуки
- кулі, щітка, крейда,
- у коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Більярд |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал опор столу | ДСП |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Висота | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 429 ₴


