
Ляльковий металевий візочок з сумкою DeCuevas 86077 серії Сіті
2 183 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 86077
Коляска для ляльок люлька іспанського бренду DeCuevas Toys (ДеКуевас Тойс) зі знімною сумкою - новинка серії Сіті. Висота ручки від підлоги 56 див.
Для дітей віком від 1.5 років.
- Люлька класичної форми з відкидним капюшоном округлої форми.
- - Колеса сучасного дизайну забезпечують м'який хід та мобільність коляски.
- - Рама виготовлена з металу та забезпечена текстильним кошиком.
- - Ручка з м'якою, нековзною накладкою для рук.
- Вміщує ляльку до 38 см.
Рюкзак може бути самостійним аксесуаром, Дівчата полюблять цей візок не тільки за красу, а й за керованість, легкість та зручність навіть для найменших. У люльку помістяться ляльки чи улюблена м'яка іграшка. Коляска тихо їздить, зручно грати вдома. Легко взяти з собою на прогулянку чи подорож.
Комплект: коляска, сумка.
З чого зроблена іграшка (склад): текстиль, метал, пластик.
Розмір: 35 x 50 x 56 / 60 см.
колиска 41-24см,
Найвідоміший продукт бренду DeCuevas Toys - коляски для ляльок. Кожен сезон дизайнери бренду створюють нові колекції іграшок у гармонії з останніми віяннями моди та з повагою до класичних дизайнів та традицій. Колекції колясок створюються так, щоб можна було легко підібрати коляску під зростання дитини, враховуючи висоту коляски.
Бренд: Decuevas Toys
Країна власник бренду: Іспанія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeCuevas |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Сірий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 560 мм |
- Ціна: 2 183 ₴










