
Лялькова металева класична коляска із сумкою DeCuevas 86046 серії Ніцца
1 898 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 86046
Для дівчаток віком від 1.5 років.
Коляска для ляльок люлька іспанського бренду DeCuevas Toys (ДеКуевас Тойс) зі знімною прозорою сумкою - новинка серії Ніцца. Висота ручки від підлоги 56 див.
Основний мотив серії Ніцца - знаменита клітинка віші ніжно-рожевого кольору, що стала втіленням французького гламуру, нагадуванням про Ніццу, Каннах і легенду французького кіно, Бріжит Бардо. Дитина пізнає світ через іграшку. Дуже важливо, особливо для дівчаток, щоб естетика та стиль оточували їх з дитинства!
У ляльковому візку даної моделі поєдналися вишуканість та елегантність класичного дизайну колясок кінця ХIX – середини XX століття та сучасна функціональність:
- - Люлька класичної форми з відкидним капюшоном округлої форми.
- - Колеса сучасного дизайну забезпечують м'який хід та мобільність коляски.
- - Рама виготовлена з металу та забезпечена текстильним кошиком.
- - Ручка з м'якою, нековзною накладкою для рук.
- - Матрац та подушечка з візерунком у колір коляски.
Знімна сумка, яка може бути самостійним аксесуаром – дитячою сумочкою. Такій сумочці позаздрить навіть мама, адже вона не поступається красою сумкам відомих брендів!
Коляски для ляльок серії Ніцца виглядають статусно. Дівчата полюблять ці коляски не лише за красу, а й за керованість, легкість та зручність навіть для найменших. Красива сумочка доповнить вбрання для дівчинки. У люльку помістяться ляльки чи улюблена м'яка іграшка. Коляска тихо їздить, зручно грати вдома. Легко взяти з собою на прогулянку чи подорож.
Найвідоміший продукт бренду DeCuevas Toys - коляски для ляльок. Кожен сезон дизайнери бренду створюють нові колекції іграшок у гармонії з останніми віяннями моди та з повагою до класичних дизайнів та традицій. Колекції колясок створюються так, щоб можна було легко підібрати коляску під зростання дитини, враховуючи висоту коляски.
Комплект: візок, сумка.
З чого зроблено іграшку (склад): текстиль, метал, пластик.
Розмір: 35 x 50 x 56 см.
Бренд: Decuevas Toys
Країна власник бренду: Іспанія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeCuevas |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 560 мм |
- Ціна: 1 898 ₴







