
Дитяча парта розтишка зі стільцем Герої Марвел синя для хлопчика
3 300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Герои Марвел
Зручна парта із зображенням героїв мультфільму сподобається вашій дитині. Сидячи за цією партою, дитина зможе зосередитися на уроках, не відволікаючись на сторонні фактори. У комплекті також є стілець. Над стільницею розташовується полиця для зручного зберігання шкільного приладдя. Під стільницею вбудовано просторий пенал, де вистачить місця і зошитам, і книжкам дитини.
Стіл:
Висота по стільниці: мах 72-76 см, хв 59-63 см.
Стільниця: довжина 69 см, ширина 44 см.
Полиці: довжина 69 см, висота 35 см, глибина 13 см.
Висота парти загальна: хв 99 см, мах 111 см.
Розмір відділення під стільницею: 43 х 42 см.
Стілець:
Висота по спинці: мах 70 см, хв 61 см.
Висота по сидінню: мах 40 см, хв 31 см.
Сидіння: 30 х 30 см
Зручна, яскрава парта для занять. парта регулюється по висоті під зростання дитини, а також можна регулювати і стільчик. Це дозволить використати парту кілька років.
Поверхня парти йде ламіноване покриття високої якості, яке не боїться вологи та подряпин.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Колір | Синій |
| Виробник | Bamby |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 690 мм |
| Глибина столу | 440 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 990 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 1110 мм |
- Ціна: 3 300 ₴


