
Електромобіль дитячий одномісний трактор екскаватор (ківш рухається) Joy (Т-29571)
4 409 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Т-29571
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подаруйте дитині яскраві враження з електричним екскаватором "JOY"!
Цей стильний електромобіль з функцією екскаватора перетворить звичайну прогулянку на захопливу будівельну гру. Великі колеса забезпечують стійкість і прохідність, а керування ковшем із керма робить гру ще цікавішою. Ідеальний вибір для маленьких шанувальників техніки та активного відпочинку!
Переваги моделі:
-
Комфортне сидіння та зручне кермо
-
Просте керування та яскравий, привабливий дизайн
-
Надійний двигун потужністю 25W та акумулятор 6V
-
Вбудований USB-розʼєм для улюбленої музики
-
Відтворення мелодій і реалістичних звуків
-
Регулювання гучності
-
Ефектне підсвічування
-
Ківш керується за допомогою важеля, розташованого на кермі — зручно та цікаво!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Трактор |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Регулятор гучності, Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 409 ₴





