на складе

Ляльковий будиночок для ляльок з фігурками Куромі лялькою та аксесуарами (213 деталей, підсвічування) (GJJ-029)
1 061 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GJJ-029
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прекрасний ігровий будиночок з меблями та аксесуарами! Такий подарунок ви можете зробити своїй дитині на будь-яке свято.
Особливості:
- Розмір будиночка 53-47,5-51,5см
- 3 поверхи
- У наборі меблі, фігурки, собачка, лялька 10 см
- 213 деталей
- Світлові ефекти від батарейок (таблетка)
- матеріал пластик
Розмір упаковки: 45,5-30-11см
Рекомендований вік: від 3-х років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Висота | 515 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 061 ₴

