
Ходунки дитячі каталка-штовхач 3в1 (паровозик з парогенератором) (6063)
1 478 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6063
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталка-ходунки “Baby Walker Train” — гра та перші кроки в одному потязі!
Цей яскравий музичний поїзд створено для малюків, які вчаться ходити та активно пізнають світ. Він допоможе зберігати рівновагу, а ще — розважить веселими звуками, піаніно та інтерактивними кнопками.
Особливості:
- - розмір: 45×41×42 см;
- - парогенерація;
- - звук потяга та веселі мелодії;
- - звук під час гри з паровозиком;
- - годинник, шестерні, сортер, віконця;
- - працює від 3 батарейок типу ААА (в комплект не входить);
- - 3 в 1: ходунки, музичний ігровий центр, штовхач;
- - панель з клавішами піаніно та кнопками;
- - зручна ручка для безпечної ходьби;
- - інтерактивна панель зі світлозвуковими ефектами.
Розмір упаковки:42 см × 17.5 см × 36 см
Упаковка:Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Ігрова панель, Мелодії, Звукові ефекти |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 42 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 478 ₴









