
Електромобіль дитячий одномісний машина джип з м'яким сидінням (M 5734EBLR-1)
9 482 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5734EBLR-1
Артикул: M 5734EBLR
Бренд: Bambi Racer
Тип: джип
Розміри товару
-
Довжина: 100 см
-
Ширина (по дзеркалах / по колесах): 60,5 см / 64 см
-
Висота: 70 см
-
Вага: 16,1 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 25 см
Допустиме навантаження
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: від 3 до 8 років
Мотор
-
Кількість / Напруга / Оберти: 2 × 30W / 12V / 15000 об/хв
Акумулятор
-
Ємність: 12V / 10Ah
-
Індикатор заряду батареї: є
-
Зарядний пристрій: 12V / 1000 mA
-
Час заряджання: 8–12 годин
-
Індикатор заряджання: є
Старт
-
Запуск: з кнопки
-
Звук під час запуску: є
-
Плавний старт: є
Швидкість
-
Діапазон: 3–5 км/год
-
Кількість швидкостей (панель / пульт): 2 / 3
-
Ручка газу: відсутня
-
Педаль-гальмо: відсутня
Світло
-
Фари: передні
-
Підсвічування: відсутнє
-
Кнопка увімкнення / вимкнення світла: є
Звук
-
Музика: MP3, USB, AUX
-
Картридер: відсутній
-
Сигнал: на панелі
-
Bluetooth: є
Керування
-
Пульт дистанційного керування: 2,4G (з кнопкою STOP)
-
Мобільний додаток: відсутній
-
Рух вперед / назад: кнопка
Сидіння
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: 2-точкові
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 35 см
Колеса
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс / дисків: 26,5 см / 17 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 26,5 см / 17 см
-
Простий монтаж: є
Корпус
-
Матеріал: пластик
-
Дах: відсутній
Амортизатори
-
Передні: є
-
Задні: є
Додаткові функції
-
Двері: відкриваються в сторони
Упаковка
-
Вага брутто / розміри коробки: 18,8 кг / 103,5 × 59 × 37 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 64 см |
| Висота | 70 см |
| Вага | 16.1 кг |
| Діаметр передніх коліс | 265 мм |
| Діаметр задніх коліс | 265 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 9 482 ₴









