
Електромобіль дитячий одномісний машина джип з м'яким сидінням Мерседес (M 3568EBLR-3)
9 821 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 3568EBLR-3
Розміри мобіля
-
Довжина: 108 см
-
Ширина по дзеркалах / по колесах: 64 см / 55 см
-
Висота: 53 см
Мотор
-
Кількість / Напруга / Оберти: 2 шт / 12V / 16000 об/хв
Батарея
-
Напруга / Ємність: 12V / 9Ah
-
Кількість: 1 шт
Зарядка
-
Струм зарядки: 1000 mA
-
Штекери: круглий одинарний
-
Напруга: 12V
Допустиме навантаження
-
За вагою: до 25 кг
-
За віком: 3–8 років
Старт
-
Кнопка старту: є
-
Музика при старті: є
-
Повільний старт: є
-
Повільна зупинка: є
Кількість швидкостей
-
В автомобілі: 1
-
На пульті: 3
Рух вперед / назад
-
Важіль керування: є
Світло
-
Передні фари: є
-
Задні фари: є
-
Підсвічування панелі: є
-
Кнопка вмикання/вимикання світла: є
Звук
-
Регулювання гучності: є
-
Сигнал на кермі: є
Додаткові кнопки на панелі
-
MP3: є
-
SD-слот + карта пам’яті: є
-
USB: є
-
FM-радіо: є
-
Індикатор батареї: є
Пульт керування
-
Тип: 2,4G
-
Bluetooth із кнопкою STOP: є
Сидіння
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: 3-точкові
-
Матеріал: шкіра
Колеса
-
Матеріал: EVA
-
Розмір колеса / диска: 22 см / 18 см
-
Простий монтаж: є
Корпус
-
Звичайний: є
Коробка
-
Кількість шарів: 7
-
Колір картону: коричневий
Додаткові функції
-
Двері відчиняються у сторони: є
-
Ручка-чемодан для зручного переміщення: є
-
Чохол: електричне кермо: є
Амортизатори
-
Наявність: передні та задні
Упаковка
-
Брутто / Нетто / Розмір коробки: 20,7 кг / 16,8 кг / 112 × 57 × 41 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Амортизатор, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 108 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 53 см |
| Вага | 16.8 кг |
| Діаметр передніх коліс | 220 мм |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 9 821 ₴










