
Електромобіль дитячий одномісний легковий автомобіль машина Мерседес з м'яким сидінням (M 5851EBLR-6)
9 410 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5851EBLR-6
Артикул: M 5851EBLR
Бренд: NO TM / Mercedes-Benz
Тип: машина
Розміри товару
-
Довжина: 108 см
-
Ширина по дзеркалах / по колесах: 63 см / 54 см
-
Висота: 47 см
-
Вага: 16,4 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 29 см
Допустиме навантаження
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: від 3 років
Мотор
-
Кількість / Напруга / Обороти: 4 × 25W / 12V / 18000 об/хв
Акумулятор
-
Кількість / Напруга / Ємність: 1 × 12V / 10Ah
-
Індикатор заряду батареї: +
Заряджання
-
Напруга / Струм: 15V / 1000 mA
-
Час зарядки: 8–12 годин
-
Індикатор заряджання: +
Старт
-
Тип запуску: з кнопки
-
Звук під час старту: +
-
Плавний старт: —
Швидкість
-
Діапазон: 3–5 км/год
-
Кількість швидкостей: 2 (на панелі) / 3 (на пульті)
-
Педаль газу: +
-
Педаль гальма: —
Світло
-
Фари: передні
-
Підсвічування: —
-
Кнопка вкл/викл світла: +
Звук та мультимедіа
-
Музика: MP3 + USB, AUX
-
Карта пам’яті: +
-
Сигнал: на кермі
-
Bluetooth: +
Управління
-
Пульт керування: 2.4G (з кнопкою STOP)
-
Керування через додаток (APP): —
-
Рух вперед / назад: важіль
Сидіння
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: 2-х точкові
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 33 см
Колеса
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх / задніх коліс (диск): 19,5 см / 16 см
-
Простий монтаж: +
Корпус
-
Матеріал: пластик
-
Дах: —
Амортизатори
-
Передні: —
-
Задні: +
Додаткові функції
-
Двері відчиняються: +
-
Демо-режим: +
-
Додаткові коліщатка: +
-
Додаткові елементи: кардрідер SD/TF карт
Упаковка
-
Брутто / Розмір коробки: 19,6 кг / 115 × 58 × 30,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Амортизатор, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 108 см |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 47 см |
| Вага | 16.4 кг |
| Діаметр передніх коліс | 195 мм |
| Діаметр задніх коліс | 195 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 9 410 ₴









