
Електромобіль дитячий одномісний автомобіль машина Ленд Ровер з м'яким сидінням фарбований (M 4846EBLRS-4)
10 129 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4846EBLRS-4
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий електромобіль джип M 4846 EBLR поєднує в собі чудовий дизайн, високу якість, комфорт та функціональність, роблячи його чудовим подарунком для дитини. Цей джип має високий кліренс і великі EVA-колеса, що забезпечує комфортну поїздку навіть по поганих дорогах. Зручне шкіряне сидіння дозволяє зафіксувати дитину ремінцем безпеки. Джип може керуватися як вручну дитиною, і батьком з допомогою пульта управління. M 4846 EBLR має різноманітні розваги, включаючи фари, що світяться, і вбудований MP3 плеєр для прослуховування музики.
Характеристики дитячого електромобіля джипу M 4846 EBLR:
- Автофарбування
- Колеса: EVA, м'які
- Сидіння: м'яка екошкіра
- Пульт керування: 2,4G, дальність до 30 метрів (батарейки ААА не включені)
- Максимальна швидкість: 6 км/год
- Кількість місць: 1
- Розташування керма: стандартне
- Ремінь безпеки: 5-ти точковий
- 4 мотори по 35W, 16000 RPM
- 1 акумулятор 12V/9AH, сухий, герметичний, до 300 зарядів
- розміри:
- Довжина: 108 см
- Ширина за дзеркалами/колесами: 68 см / 52 см
- Висота: 55 см
- Розмір колеса/диска: 23 см/18 см
- Максимальне навантаження: до 25 кг
- Світло фар LED
- Корпус: міцний пластик
- Амортизатори
- Музична підготовка: USB/MP3/BLUETOOTH, регулятор гучності + звук під час старту
- Висувна ручка для транспортування
- Вага: 16.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Амортизатор, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Land Rover |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 108 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 55 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Діаметр задніх коліс | 230 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 129 ₴










