
Електромобіль дитячий трактор із причепом з м'яким сидінням (M 4573EBLR-3)
8 392 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4573EBLR-3
Електромобіль дитячий з причепом
📏 Розміри:
-
Довжина (з причепом / без): 154 см / 98 см
-
Ширина: 70 см
-
Висота: 71 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 33 см
-
Висота від підставки для ніг до сидіння: 20 см
⚙️ Технічні характеристики:
-
Мотор: 2 шт / 12V / 10000 об/хв
-
Акумулятор: 1 шт / 12V / 9AH
-
Час зарядки: 8–12 годин
-
Зарядний пристрій: 12V / 1A
🚸 Обмеження:
-
Максимальне навантаження: до 30 кг
-
Рекомендований вік: від 3 років
🕹️ Керування:
-
Старт: тумблер
-
Педаль газу: +
-
Звук при старті: +
-
Плавний старт / стоп: + / +
-
Рух вперед/назад: тумблер
-
Кількість швидкостей: 1 (на авто), 3 (на пульті)
-
Швидкість: 3–8 км/год
💡 Світло і звук:
-
Передні фари: +
-
Мигалки: +
-
Регулювання гучності: +
-
Музика, сигнал: +
-
Аудіочіп: англійською
-
Інтерфейси: MP3 / USB / SD (слот + карта пам’яті)
-
Індикатор заряду батареї: +
📡 Пульт керування:
-
Тип: 2,4G
-
Функція Bluetooth (STOP Button): +
🪑 Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: 5-точкові
-
Матеріал: екошкіра
🛞 Колеса:
-
Тип: EVA
-
Передні / Причеп: 25,5 см (колесо) / 18 см (диск)
-
Задні: 36 см (колесо) / 23 см (диск)
🧱 Корпус та додатково:
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Амортизатори: задні
-
Коробка:
-
Кількість шарів: 7
-
Колір картону: коричневий
-
Вага (брутто / нетто): 22,4 кг / 18,5 кг
-
Розмір коробки: 109 × 47 × 44 см
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Трактор |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Амортизатор, Передні фари, Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 154 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 71 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 8 392 ₴










