
Електромотоцикл (дитячий електромобіль мотоцикл трицикл з м'яким сидінням) (M 5739EL-3)
7 207 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5739EL-3
Дитячий мотоцикл
Артикул: M 5739EL
Бренд: Bambi Racer
Тип: мотоцикл
Основні характеристики:
-
Вік дитини: від 3 років
-
Максимальне навантаження: до 30 кг
-
Кількість місць: 1
-
Матеріал сидіння: еко-шкіра
-
Ширина посадкового місця: 22 см
-
Ремені безпеки: відсутні
Габарити:
-
Довжина: 112 см
-
Ширина (по дзеркалах / по колесах): 49 см
-
Висота: 80,5 см
-
Вага нетто: 11 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 39 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 29 см
-
Висота до керма: 60 см
Двигун та акумулятор:
-
Кількість двигунів: 2 × 35W / 12V / 10000 об/хв
-
Акумулятор: 12V / 7–9Ah
-
Індикатор батареї: відсутній
-
Зарядка: 12V / 1000mA
-
Час на зарядку: 8–12 годин
-
Індикатор зарядки: є
Управління та рух:
-
Тип старту: з кнопки
-
Плавний старт: є
-
Максимальна швидкість: 2–4,5 км/год
-
Кількість швидкостей: 2
-
Педаль газу: є
-
Педаль гальма: немає
-
Рух вперед/назад: тумблер
-
Пульт керування: відсутній
-
Управління через додаток: немає
Світло та звук:
-
Фари: передні
-
Підсвітка: відсутня
-
Кнопка включення/вимкнення світла: немає
-
Музика: відсутня
-
Слот для карти пам'яті: відсутній
-
Сигнал: на панелі
-
Bluetooth: відсутній
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір коліс (передні / задні): 23 см / 18 см
-
Простий монтаж: є
Корпус та додаткові функції:
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Криша: відсутня
-
Амортизатори (передні / задні): відсутні
-
Двері: не відкриваються
-
Демо-режим: відсутній
-
Ручка для перенесення: відсутня
-
Додаткові колеса: відсутні
-
Кондиціонер: відсутній
-
Килимок: відсутній
-
Причіп: відсутній
-
Картридер SD/TF: є
Упаковка:
-
Вага брутто: 14 кг
-
Розмір упаковки: 87 × 50 × 49 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 4.5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 49 см |
| Висота | 80.5 см |
| Вага | 11 кг |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Діаметр задніх коліс | 230 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 7 207 ₴








