
Дитячий триколісний велосипед-коляска з батьківською ручкою та поворотним сидінням KBQ-8155 жовтий
2 799 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KBQ-8155
Характеристики триколісного дитячого велосипеда:
Тип велосипеда: колясочний з функцією повороту сидіння
Матеріал рами: сталь
Матеріал тканини: OXFORD, густина 600 D
Регульоване кермо - 2 положення (вгору-вниз)
Ігрова панель: світло, музика, живлення від 3 АА батарейок (у комплект не входять)
Пінні (переднє та задні колеса)
Ширина шасі задніх коліс - 56 см
Обода: метал+пластик
Фіксатор вільного ходу педалей
Великий знімний капюшон, глибина регулюється за допомогою фіксатора, знімний козирок на змійці, задня частина капюшона з сітки
Подвійна посилена батьківська ручка управління з оббивкою з EVA FOAM (знімна)
Висота ручки регулюється - 2 положення, висота від підлоги - 100-105 см
Поворотне сидіння зі спинкою - 360°, м'який чохол, що знімається.
Сидіння регульоване ближче-далі від керма - 3 положення
Розміри сидіння: ширина – 28 см, глибина – 20 см
Висота від сидіння до підлоги - 38 см
Висота від сидіння до нижньої підніжки - 22 см
Нахил спинки регулюється - 3 положення, кут нахилу 100-135 °
Висота спинки – 50 см
Незнімний бампер, що відкривається, ремінь-захист від сповзання
Гальмо - заднє, ножне - 2 шт.
Максимальна вантажопідйомність – до 30 кг
Для дітей від 1 до 6 років
Вага велосипеда: 11,5 кг
Розмір велосипеда: довжина – 94 см, ширина – 56 см, висота – 119 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Жовтий |
| Вага | 11.5 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 94 см |
| Ширина | 56 см |
| Висота | 119 см |
- Ціна: 2 799 ₴

