
Дитяча машинка каталка толокар Мерседес з батьківською ручкою (звукові ефекти) 653-2
2 322 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 653-2
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитяча каталка-толокар — це зручний та багатофункціональний засіб пересування для малюків. Модель поєднує в собі режим самостійної їзди та керування за допомогою батьківської ручки. Оснащена підставкою для ніг та звуковими ефектами, Відмінний вибір для активних прогулянок та розвитку моторики.
Характеристики
- ТИП 2в1 (батьківська ручка)
- ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР:
- довжина (машина/з батьківською ручкою) 91см / 71см
- ширина (по колесах/з підставкою для ніг) 28см/40см
- висота до спинки 49см
- висота до батьківської ручки 94см
- висота до керма 43см
- ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ 27см
- ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ 19см
- КЕРМО звук, працює від 2-х батарейок АА (у комплект не входять)
- БАГАЖНИК ПІД СИДІННЯМ +
- БАТЬКІВСЬКА РУЧКА керує колесами
- ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ +
- СИДІННЯ пластик
- ЗАХИСТ ВІД ПАДІННЯ +
- КОЛЕСА 16см/пластик
- НАВАНТАЖЕННЯ до 25кг/12-36 місяців
- КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РАЗМІР) 5,4 кг / 4,3 кг / 67,5-35,5-29,5 см / COLORBOX
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Ручка для батьків, Звукові ефекти |
| Довжина | 91 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 94 см |
| Вага | 4.3 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 322 ₴







