
Електромобіль одномісний дитячий джип з м'яким сидінням (M 5991EBLR-1(24V))
8 567 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5991EBLR-1(24V)
Дитячий електромобіль Bambi Racer M 5991EBLR
Артикул: M 5991EBLR
Бренд: Bambi Racer
Тип: Джип
Рекомендований вік: від 3 років
Максимальне навантаження: до 50 кг
Габарити
-
Довжина: 106 см
-
Ширина: 66 см
-
Висота: 69 см
-
Вага: 19 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 29 см
Технічні характеристики
-
Двигуни: 4 × 50W / 24V / 20000 об/хв
-
Акумулятор: 24V / 5Ah
-
Індикатор рівня заряду: є
-
Зарядний пристрій: 28,8V / 800mA
-
Час зарядки: 8–12 годин
-
Індикатор процесу зарядки: є
Керування
-
Старт: тумблер
-
Звук під час старту: є
-
Плавний старт: є
-
Кількість швидкостей:
-
На панелі: 2
-
На пульті: 3
-
-
Педаль газу: є
-
Педаль-гальмо: відсутня
-
Рух вперед/назад: тумблер
-
Пульт керування: 2,4G з кнопкою STOP
-
Додаток (APP): відсутній
Освітлення
-
Фари: передні та задні
-
Підсвічування: прожектори
-
Кнопка вмикання/вимикання світла: є
Мультимедіа
-
Музика: MP3, USB
-
Слот для карти пам’яті: є
-
Bluetooth: є
-
Сигнал: на кермі
Сидіння
-
Кількість місць: 1
-
Ширина посадкового місця: 38 см
-
Ремені безпеки: 5-точкові
-
Матеріал: екошкіра
Колеса
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс / дисків: 28 см / 21 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 28 см / 21 см
-
Простий монтаж: є
Конструкція
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Дах: відсутній
-
Амортизатори: передні та задні – є
Додаткові функції
-
Відкривання дверей: є
-
Картрідер для SD/TF карт: є
-
Демо-режим: відсутній
-
Ручка для транспортування: відсутня
-
Додаткові коліщата: відсутні
-
Кондиціонер: відсутній
-
Килимок: відсутній
-
Причіп: відсутній
Упаковка
-
Вага брутто: 22,3 кг
-
Розмір коробки: 106 × 62,5 × 32 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 66 см |
| Висота | 69 см |
| Вага | 19 кг |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 50 Вт |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
- Ціна: 8 567 ₴










