
Дитячий електричний мотоцикл (електромотоцикл мотор 160W акумулятор 24V5Ah) Corso H-42724
12 242 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: H-42724
Звукові ефекти справжнього двигуна мотоцикла, різнокольорове підсвічування рами.
1. Двигун інтегрований у заднє колесо. Потужність двигуна 160 Ватт.
2. Акумулятор 24V/5Ah: (свинцово-кислотний).
3. Матеріал рами: сталь.
4. Трансмісія: електричний привід.
5. Задній гальмівний механізм: барабанний.
6. Передня вилка амортизаційна 38мм.
7. Колеса 12’’.
8. Максимальна швидкість: 20 км/год.
9. LED панель приладів з підсвічуванням.
10. Заряд акумулятора: напруга 220 Вольт, зарядний пристрій в комплекті (вилка евро-стандарт).
11. Передня світлодіодна фара з режимом "денного світла".
12. Габаритний ліхтар/стоп-сигнал та вказівники поворотів.
13. Середній час повної зарядки від 3 до 4 годин.
14. Допоміжні бокові колеса.
15. Максимальне навантаження: 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 160 Вт |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
- Ціна: 12 242 ₴










