
Електровелосипед 29 дюймів (мотор 350W акумулятор 36V10AH швидкостей 7) Corso «Charger» CR-29781
21 470 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR-29781
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
1.Рама сталева 19``, колеса 29``
Переднє колесо на ексцентриці.
2. Обладнання Shimano 7 швидкостей:
- Задній перемикач швидкостей Shimano Tourney TZ-500.
- Передній перемикач - манетка Shimano Tourney SL-TX50, 7 швидкостей права індексна (SIS) срібляста.
- Тріскачка Shimano 7 швидкостей MF-TZ500-7 TOURNEY 14-28Т
3. Вилка амортизаційна 38мм з перемикачем.
4. Двигун 350W.
5. Акумулятор 36V10Ah (літієвий), з`ємний.
6. 3 режими швидкості.
7. ЖК дисплей кольоровий.
8. Заднє і переднє гальма дискові.
9. Підсідельний штир - сталевий.
10. Шатуни – сталь.
11. Кермо - сталеве.
12. Гума WANDA 29*2.35.
13. Фара на передній частині рами.
14. Тримач для телефона на кермі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 10 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 470 ₴

