
Електровелосипед 20 дюймів алюмінієвий (мотор 350W акумулятор 36V10AH літієвий) Corso Keno KN-11420
25 512 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KN-11420
Характеристики:
1.Рама алюмінієва, колеса 20``. На зріст 155-190 см.
2. Вилка амортизаційна 38мм.
3. Двигун 350W, бренд NXUS.
Ситсема PASS (assistant).
7 швидкостей: задній перемикач Shimano TZ-500, передниій перемикач шифтер Shimano.
4. Акумулятор 36V/10Ah (літієвий), з`ємний.
5. 5 режимів швидкості, максимальна 25 км/год.
6. ЖК дисплей: відображає швидкість, заряд акумулятора, пройдений кілометраж.
7. Заднє гальмо – дискове 160мм, переднє гальмо - дискове 160мм.
8. Підсідельний штир – сталевий, з відкидним широким сидінням.
9. Шатуни – сталеві.
10. Кермо складне - алюміній.
11. Багажник сталевий.
12. Гума KENDA 20х2.3’’ (широка).
14. Фара на передній частині рами, стоп-сигнал на задній частині багажника з маячками поворотів.
15. Сигнал, кріплення для телефону на кермі.
16. Педалі сталь/пластик.
17. Дзеркала заднього виду.
18. Вага нетто: 24,8кг.
19. Вага брутто: 28,5 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Вага | 24.8 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 10 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
- Ціна: 25 512 ₴

