
Електромотоцикл дитячий (електромобіль мотоцикл трицикл з м'яким сидінням) М 4152EL-6
5 937 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: М 4152EL-6
Дитячий електромотоцикл
📏 Розміри мотоцикла:
-
Довжина: 116 см
-
Ширина (по колесах / керму): 55 см / 53 см
-
Висота: 74 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 45 см
-
Висота від підставки для ніг до сидіння: 30 см
-
Висота до керма: 61 см
⚙️ Мотор:
-
Кількість / Напруга / Обороти: 2 шт / 12V / RPM15000
🔋 Акумулятор:
-
Напруга / Ємність: 12V / 7AH
-
Кількість: 1
-
Час на зарядку: 8–12 годин
-
Зарядка: 12V / 1000mA
🧒 Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: 3–8 років
🔑 Керування та старт:
-
Кнопка старту: +
-
Звук при старті: +
-
Педаль: гальмо
-
Газ: ручка газу
-
Рух вперед / назад: тумблер
💡 Світло:
-
Передні фари: +
-
Задні фари: +
🔊 Звук:
-
Регулювання гучності: +
-
Чіп: англійський
🎵 Панель керування:
-
MP3: +
-
USB: +
-
Індикатор батареї: +
💺 Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Матеріал: екошкіра
🛞 Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір колеса / диска: 30 см / 22 см
🧱 Корпус:
-
Звичайний: +
📦 Упаковка:
-
Кількість шарів: 7
-
Колір картону: коричневий
-
Вага брутто / нетто / Розмір коробки: 16,3 кг / 13,4 кг / 85×33×16,3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 116 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 74 см |
| Вага | 13.4 кг |
| Діаметр передніх коліс | 300 мм |
| Діаметр задніх коліс | 300 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 5 937 ₴








