
Дитяча каталка толокар "Ведмедик" з музикою та світлом для хлопчика та дівчинки M 5762-9
1 017 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5762-9
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Габаритні розміри
- Довжина: 56 см
- Ширина: 22 см
- Висота до керма: 34 см
Висота від підлоги до сидіння Висота: 24 см
Функції
- Музика: Так
- Світло: Так
Батарейки
- Тип: 2 x AAA (у комплект не входять)
Сидіння
- Матеріал: Пластик
Колеса
- Розмір: 15 см
- Матеріал: Пластик
Навантаження
- Максимальна вага: До 30 кг
- Рекомендований вік: Від 1,5 до 3 років
Коробка
- Вага брутто: 1,8 кг
- Вага нетто: 1,4 кг
- Розмір: 58 х 16 х 29 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Довжина | 56 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 34 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 017 ₴






