
Дитячий електромобіль Космічний корабель (керування пульт або важелі, підсвічування мелодії) JOY UF-03694
4 499 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: UF-03694
Цей космічний корабель — мрія кожного маленького пілота! Завдяки двом потужним двигунам та зручному керуванню, дитина легко зануриться у світ фантастичних пригод. Яскравий дизайн надихає на гру та стимулює уяву. Ідеально підходить для активного дозвілля як вдома, так і на вулиці.
Особливості:
- управління рухом за допомогою пульта дистанційного керування або важелів;
- розміри: 65х65х42 см;
- яскравий дизайн;
- двигуни 2*35W;
- акумулятор 12V;
- декілька режимів підсвічування;
- регулювання гучності;
- мелодії та пісні англійською мовою;
- регульовані ремні безпеки;
- сидіння виконано з перфорованого шкірозамінника;
- корпус корабля виконано з якісного та безпечного пластику.
Розміри / габарити
- Довжина (см):65 см
- Ширина (см):65 см
- Висота (см):42 см
Розмір упаковки:68 см × 58 см × 43 см
Упаковка:Коробка
Вік:від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Електромобіль |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 42 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 4 499 ₴




