
Електромобіль дитячий одномісний джип баггі з м'яким сидінням (M 3602EBLR-3)
15 041 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 3602EBLR-3
Розміри мобіля:
-
Довжина: 126 см
-
Ширина: 84 см
-
Висота: 80 см
Мотор:
-
Кількість / Напруга / Оберти: 4 шт / 12V / 10000 об/хв
Батарея:
-
Напруга / Ємність: 12V / 10Ah
-
Кількість: 1 шт
Зарядка:
-
Параметри зарядки: 15V / 1000mA
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 50 кг
-
За віком: від 3 років
Старт:
-
Запуск поворотом ключа: +
-
Звук при старті: +
-
Плавний старт: +
-
Плавна зупинка: +
Швидкості:
-
Кількість у машині: 3
-
Кількість на пульті: 3
-
Перемикання швидкостей важелем: +
-
Перемикач повного або заднього приводу: +
Рух:
-
Вперед/назад (важіль): +
Світло:
-
Передні фари: +
-
Задні фари: +
-
Кнопка вмикання/вимикання світла: +
Звук:
-
Регулювання гучності: +
-
Музика: +
-
Сигнал на кермі: +
Додаткові кнопки на панелі:
-
MP3: +
-
Слот SD / карта памʼяті: +
-
USB: +
-
FM: +
-
Bluetooth: +
-
Індикатор батареї: +
Пульт керування:
-
2,4G: +
-
Bluetooth (кнопка STOP): +
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: 5-точкові
-
Матеріал: екошкіра
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір колеса / диска: 35 см / 17 см
Корпус:
-
Тип: звичайний
Упаковка:
-
Кількість шарів картону: 7
-
Колір картону: коричневий
Додаткові функції:
-
Двері відкриваються у сторони: +
-
Багажник: +
Амортизатори:
-
Передні / задні: є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Амортизатор, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 126 см |
| Ширина | 84 см |
| Висота | 80 см |
| Діаметр передніх коліс | 350 мм |
| Діаметр задніх коліс | 350 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 15 041 ₴





