
Електромобіль дитячий (електро мотоцикл трицикл електроскутер) Maraton KML 013
3 285 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KML 013
Дитячий електромобіль-трицикл KML 013 яскравий та захоплюючий спосіб провести час на свіжому повітрі!
Пропонуємо до вашої уваги наш новий дитячий триколісний електромобіль, який стане ідеальним подарунком для вашого маленького гонщика! Цей стильний та безпечний трицикл поєднує в собі сучасні технології та яскравий дизайн, що робить його незамінним супутником на прогулянках.
• Акумулятор 6V 4.5AH
• 1 редуктор забезпечує плавний рух, який легко керується навіть найменшим водієм.
• Вбудоване світло робить трицикл стильнішим і забезпечує видимість в умовах низького освітлення.
• Трицикл оснащений вбудованими музичними ефектами для створення атмосферного настрою.
• Підключіть улюблену музику через Bluetooth та зробіть кожну подорож незабутньою.
• Конструкція трициклу забезпечує відмінну стабільність та безпеку, що особливо важливо для маленьких водіїв.
• Колеса із пластику діаметром 25 см.
• Загальні габарити трициклу: 78 x 42 x 52 см.
Максимальне навантаження: 30 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 52 см |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
- Ціна: 3 285 ₴




