
Дитячий електромобіль трактор (регульоване сидіння) Pilsan 05-116 зелений
4 904 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 05-116
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Юні автолюбителі оцінять чудовий трактор-каталку від якісного виробника "Pilsan".
Головна особливість транспортного засобу є потужна 6V акумуляторна батарея, яка забезпечує максимальний комфорт під час їзди!
Особливості:
- сучасний дизайн та гармонійне поєднання кольорів;
- комфортне та ергономічне сидіння;
- кермо оснащене клаксоном;
- акумуляторна батарея 6V;
- всі комплектуючі виготовлені з екологічних матеріалів, які не викликають алергію, не мають запаху та повністю безпечні для здоров'я дитини;
- важіль перемикання передач, вперед/назад;
- максимальне навантаження 50 кг.
Габарити: 95х51х51 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Трактор |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 51 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 904 ₴

