
Дитяча каталка-толокар трактор з педалями (педальний регульоване сидіння) Pilsan 07-314
2 817 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 07-314
Веломобіль - Трактор - це поєднання Толокар і велосипеда. Дитина може крутити педалі й управляти трактором за допомогою керма.
Задні колеса з високоміцного пластику з прогумованими накладками!
Трактор обладнаний комфортним сидінням, яке має унікальне кріплення з 6-ма позиціями регулювання. Ланцюговий привід забезпечує зручність і плавність під час катання.
Кермо машинки обладнане клаксоном.
Комплект веломобіля виготовлені з екологічних матеріалів, які не викликають алергію, не мають запаху і повністю безпечні для здоров'я дитини.
Характеристики:
Діаметр коліс: передні - 20 см, задні - 25 см.
Тип сидіння - регульоване.
Тип приводу - ланцюгової.
Максимальне навантаження - 50 кг.
Вага Нетто: 6,10 кг
Маса Брутто: 8,10 кг
Розміри / габарити
- Довжина (см):95 см
- Ширина (см):51 см
- Висота (см):51 см
Розмір упаковки:95 см × 51 см × 36 см
Упаковка:Коробка
Вік:від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Спецтехніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 51 см |
| Вага | 6.1 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 817 ₴


