
Самокат дитячий триколісний (підсвічування деки коліс та дисків) Best Scooter (LK-70111)
1 560 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LK-70111
Триколісний самокат Best Scooter преміум класу з колесами, що яскраво світяться, та підсвічуванням передніх дисків, а також передня частина деки, що світиться, при русі самоката!
Система повороту керма має дуже легку маневровість, що чудово підходить для найменших користувачів! Висота керма має 4 рівні регулювання. Ручки керма, прогумовані (TPE) для кращої фіксації в руках.
Кермо оснащене зручним механізмом складання і робить цей самокат зручнішим і компактнішим для перевезення та зберігання.
Конструкція самоката складається з трьох коліс – два передні та одне заднє. За рахунок матеріалу з якого виготовлені всі три колеса даної моделі – поліуретан (PU) – самокат безшумний, а їзда на ньому м'яка та комфортна. Усі три колеса під час руху світяться різнокольоровими кольорами. Диски передніх коліс випромінюють додаткове підсвічування під час їзди.
Робоча поверхня деки - прогумова, що забезпечує антиковзкий ефект і безпеку для дитини.
Самокат оснащений ножним гальмом, що наступає (step-on brake), який розміщений над заднім колесом.
Характеристики:
• Розміри самоката:
Ширина (з колесами) – 27 см, довжина – 55 см;
Висота керма від підлоги min - 63 см;
Висота керма від підлоги max - 80 см;
Ширина деки – 11,5 см, корисна довжина деки – 30 см;
Ширина керма – 27 см, діаметр ручок: 3 см;
• Розміри коліс:
Передні колеса: діаметр – 12 см, ширина – 3,5 см;
Заднє колесо: діаметр – 8 см, ширина – 4 см.
• Матеріали:
Кермо – алюміній
Основа деки – високоякісний нейлон
Кришка деки – пластик із прогумованою поверхнею
Колеса – поліуретан (PU).
Безпечне навантаження до 60 кг.
Вага самокату 2,8 кг
Представлена модель самоката виробляється на фабриках відповідно до європейського критерію якості та безпеки EN 71. Цей сертифікат встановлює низку вимог, що запобігають основним ризикам: фізичні та механічні, займистість, хімічні, електричні, гігієнічні ризики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Салатний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 560 ₴






