
Електромобіль джип Баггі дитячий одномісний з м'яким сидінням Buggy TY 608C
12 546 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TY 608C
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий електромобіль є якісною, комфортною і функціональною моделлю, створеною справжнім позашляховиком Баггі, джип оснащений відмінними світловими і звуковими ефектами, які допоможуть зробити поїздку ще цікавішою.
Дитячий електромобіль TY 608 комплектується індивідуальним пультом дистанційного керування з великим радіусом дії, за його допомогою батьки зможуть катати на машині малюків, а досвідченіші користувачі можуть керувати джипом самостійно використовуючи для цього кермо.
Характеристики:
- Широке м'яке сидіння 49см з ременями безпеки
- На задній осі встановлені два великі справжні амортизатори з регулюванням жорсткості, а передня вісь оснащена двома пружинними.
- М'які колеса виготовлені з EVA гуми, що забезпечить безшумний рух по будь-якій поверхні.
- Пульт Bluetooth 2.4G із радіусом дії 30м.
- Баггі 608 має плавний старт та повільний набір швидкості.
- На панелі приладів розташована магнітола з входами: AUX для підключення MP3 плеєра, USB для флешки і SD для карти пам'яті.
- Чотири електродвигуни: 4 x 45W.
- Ключ запалення
- Максимальна швидкість 8 км/год.
- Дві швидкості: 3,5 та 8 км/год.
- Один акумулятор 1х12V/10А.
- Час повного заряджання акумулятора: 10-12 годин.
- Час їзди без заряджання: 90-120 хв.
- Максимальне навантаження: 45 кг.
- Розмір сидіння: 49 x 18 x 34 см.
Розмір 130 х 84 х 81 см.
Розмір коробки: 124*92*43
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Баггі |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 45 кг |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 84 см |
| Висота | 81 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 546 ₴







