
Дитячий електро квадроцикл (електромобіль з м'яким сидінням повний привід) (M 4795EBLR-6)
10 652 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4795EBLR-6
Розміри мобіля
-
Довжина: 103 см
-
Ширина: 70 см
-
Висота: 71 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 56 см
-
Висота від підставки для ніг до сидіння: 27 см
Мотор
-
Кількість / Напруга / Оберти: 4 шт / 12V / 10000 об/хв
-
Перемикач режиму: 2 мотори / 4 мотори (тумблер)
Батарея
-
Напруга / Ємність: 12V / 14Ah
-
Кількість: 1
-
Час зарядки: 8–12 годин
-
Час їзди: 1–2 години
Зарядка
-
Зарядний пристрій: 12V / 1000mA
Допустимість навантаження
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: 3–8 років
Старт
-
Кнопка старту: є
-
Педаль: є
-
Звук при старті: є
-
Плавний старт: є
-
Плавна зупинка: є
Кількість швидкостей
-
У машині: 2
-
На пульті: 3
-
Перемикання швидкостей тумблером: є
Швидкість
-
3–5 км/год
Рух вперед/назад
-
Тумблер: є
Світло
-
Передні фари: є
-
Кнопка вкл/викл світла (тумблер): є
Звук
-
Регулювання гучності: є
-
Музика: є
Додаткові кнопки на панелі
-
MP3: є
-
SD: слот + карта пам’яті
-
USB: є
-
FM: є
-
Bluetooth: є
-
Індикатор батареї: є
Пульт керування
-
2,4G: є
-
Bluetooth (STOP BUTTON): є
Сидіння
-
Кількість місць: 1
-
Матеріал: шкіра
Колеса
-
Матеріал: EVA
-
Розмір колеса / диска: 36 см / 23 см
Корпус
-
Тип: звичайний
Коробка
-
Кількість шарів: 7
-
Колір картону: коричневий
-
Вага брутто / нетто / розмір: 26,5 кг / 22 кг / 112 × 64 × 37 см
Додаткові функції
-
Ручка для зручного переміщення: є
Амортизатори
-
Задні: є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Амортизатор, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 103 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 71 см |
| Вага | 22 кг |
| Діаметр передніх коліс | 360 мм |
| Діаметр задніх коліс | 360 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 10 652 ₴









