
Дитячий електромобіль електро мотоцикл трицикл з м'яким сидінням (M 4454EL-3)
3 249 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4454EL-3
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий мотоцикл – стиль, комфорт та безпека для маленьких гонщиків!
Розміри мотоцикла:
-
Довжина: 77 см
-
Ширина: 49 см
-
Висота: 55 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 33 см
-
Висота від підставки для ніг до сидіння: 22 см
-
Висота до керма: 45 см
Характеристики:
-
Мотор: 2 шт / 6V / RPM18000
-
Акумулятор: 6V 5AH (1 шт)
-
Зарядка: 6V / 500mA
-
Рекомендований вік: від 3 років
-
Управління:
-
Старт кнопкою зі звуком
-
Педаль газу
-
Рух вперед/назад – тумблер
-
Оснащення:
-
Передні фари
-
Музика, сигнал
-
Панель з MP3, USB, SD-слотом та картою памʼяті
-
Сидіння: одномісне, зі шкіри
-
Колеса: EVA, розмір 22,5 см
-
Корпус: звичайний
-
Упаковка: 5-шарова коробка, колір – коричневий
-
Вага/розмір упаковки: брутто – 8,4 кг, нетто – 6,5 кг, 65×36×38 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 77 см |
| Ширина | 49 см |
| Висота | 55 см |
| Вага | 6.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 225 мм |
| Діаметр задніх коліс | 225 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 249 ₴









