
Лялькова коляска-трансформер для ляльки (класична алюмінієва люлька знімна) 3 види Melobo 9346
1 677 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9346
Порадуйте дитину одним з найбажаніших і необхідних ігрових реквізитів - коляскою для ляльок 9346. Зручний, функціональний та міцний транспортний засіб забезпечить комфортну прогулянку маленькій мамі, і її пупсу. Сучасний дизайн призведе дитину в захват, а можливість, крім ляльки, транспортувати її одяг і аксесуари, максимально подвоять радість. Для цього в колясці передбачений місткий кошик.
Коляска має надміцний і дуже легкий металевий каркас. Текстильні знімні елементи коляски надійно кріпляться до металевого корпусу за допомогою кнопок.
Капюшон регулюється по глибині. Також в комплекті з коляскою входить знімна люлька, обладнана текстильними ручками, і може використовуватися у якості сумки для перенесення ляльок і пупсів.
Особливості:
- механізм складання: книжка;
- матеріал корпусу - алюміній;
- регульований капюшон;
- регульована спинка до положення лежачи;
- ручка коляски регулюється по висоті;
- знімний кошик для покупок;
- велика, знімна містка люлька;
- додатковий матрацик в люльку;
- знімний матрацик.
Розмір коляски в зібраному вигляді:
- висота коляски з ручкою: 61 см;
- висота коляски без ручки: 72 см;
- ширина - 36 см;
- довжина -70 см.
Розмір люльки:
- ширина - 21 см;
- довжина - 44 см;
- глибина люльки - 11 см;
Колесо: пластик-піна, d = 14 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал коляски | Метал |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 720 мм |
- Ціна: 1 677 ₴





