
Дитячий двоколісний складний самокат для хлопчика та дівчинки "Skyper Neon" N-41417
1 519 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: N-41417
Двоколісний самокат від Skyper Neon - призначений для активного відпочинку дитини та стане прекрасним міським транспортним засобом.
Міцна металева конструкція та поліуретанові колеса легко і безшумно ковзають дорогою, а сталева конструкція здатна витримувати великі навантаження. Конструкція самоката компактна, складана та зручна для перенесення, форма керма - пряма.
Особливості моделі:
- сталеве ножне гальмо на задньому колесі;
- ручне гальмо з правого боку;
- гумові грипси;
- складна конструкція;
- пластикові диски коліс;
- наклейка на деку - наждак.
Характеристики самоката:
- великі колеса PU 200 мм;
- підшипники АВЕС 7;
- висота керма регулюється від 77 см до 102 см;
- ширина керма: 45.5 см;
- розміри деки: 52х10 см;
- корисна довжина деки: 31 см.
- висота від підлоги 12 см;
- матеріал деки (платформи): сталь;
- матеріал стояка керма – сталь;
- складна підніжка - 8 см.
Максимальне навантаження: 70 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 102 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 519 ₴








