
Ігровий стіл повітряний аеро-хокей (працює від батарейок) (2574-1)
1 531 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2574-1
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний аерохокей - це гра, в якій потрібно забити якомога більше голів у ворота суперника і при цьому стежити і захищати свої ворота. забезпечуючи відмінне ковзання шайби.
Характеристики:
- Вік: від 3 років.
- Габарити:77-38-16,5см, поле 67-35см
- Матеріал: дерево.
- Кількість гравців: 2.
- Склад: 2 шайби, 2 біти.
- Живлення: від батарейок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільний хокей |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 165 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 531 ₴

