
Дитячий великий інтерактивний іграшковий Супермаркет Магазин Кондитерська (86 пр. світло звук) (922-218-19)
1 517 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 922-218-19
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Граючи в магазині, дитина може легко навчитися робити покупки чи оцінювати гроші. Діти люблять наслідувати дорослих.
Супермаркет забезпечить дітям масу задоволення та навчання.
Іграшка має кошик для покупок, вона дозволяє грати кільком людям, один робить покупки, а інший стоїть за прилавком і підтримує його дуже весело!
Характеристики кондитерської (86 предметів)
- Габаритні розміри 69-38-87см
- каса,
- сканер,
- звук, світло,
- продукти,
- гроші
Розміри упаковки: 57-73-12см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 71-100 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Висота | 870 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 517 ₴



