
Супермаркет-магазин дитячий інтерактивний (звук, світло, сканер, продукти, 45 елементи) 922-192
1 327 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 922-192
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навіщо йти до магазину, якщо вдома вже є справжній супермаркет?Іграшковий набір складається з 45 елементів, які відтворюють супермаркет та його атмосферу.Пластикова стійка з поличками та бічними відділеннями для продуктів майже не відрізняється від справжньої.Іграшкові ваги імітують електронні, за допомогою яких зазвичай зважують овочі і фрукти.Сканер підсвічується і видає реалістичний звук. А різноманітність продуктів харчування і інших аксесуарів дозволяє покласти в кошик чи візок те, що душі завгодно. Наприклад, пляшку молока, йогурт чи соус. У грі може брати участь одна дитина або одразу кілька. Це дозволяє приміряти він роль продавця чи покупця, і навіть розвивати комунікативні навички.
Особливості:
- 45 елементів у наборі;
- торгова стійка з поличками та бічними відділеннями для продуктів;
- сканер відтворює звукові ефекти та світлові сигнали;
- сканер працює від 2 батарейок типу "АА" (не входять до комплекту);
- іграшкові овочі, фрукти та інші продукти харчування;
- у наборі є кошик для покупок;
- імітація електронних ваг;
- конструкція ігрового супермаркету, що легко збирається;
- велика кількість аксесуарів (пляшки, коробки та ін.);
- простий та зрозумілий функціонал супермаркету;
- розміри супермаркету у зібраному вигляді – 51х27х78 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Висота | 780 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 327 ₴






