на складе

Дитяча лялькова коляска-трансформер для ляльки (металева) FiVEoNiNE T738005
2 298 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: T738005
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дітки з раннього віку дуже люблять цей вид транспортного засобу, а з віком вони і самі з радістю готові катати своїх улюблених ляльок, м'яких іграшок та інші предмети. Тому для кожного малюка дуже важливо і актуально в будь-якому віці виявляти турботу до своїх улюблених лялечок, не тільки годувати їх і міняти підгузки, а також мати можливість і покатати, взяти з собою на прогулянку, покласти в колиску або використовувати літній, прогулянковий варіант.
Особливості коляски:
- розмір коляски д63-ш38-в65,5см
- міцний металевий каркас;
- люлька 52-23-11см
- кошик для іграшок
- легко збирається та складається;
- коляска 2 в 1 (прогулянкова та колиска);
- сучасний стиль та дизайн;
Така коляска розвиватиме у Вашої дитини:
- уява;
- фантазію;
- навчить виявляти опіку та відповідальність;
- згуртує дівчаток на ігровому майданчику, адже її можна брати із собою, і вона досить просто складається і не займає багато місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Зелений |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Висота | 655 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 298 ₴

