
Великий дитячий ігровий Гараж Паркінг — дитяча іграшка парковка з ліфтом і машинками (MH-626)
1 089 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MH-626
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Оригінальний багаторівневий гараж для машинок помітно урізноманітнить гру маленького непосиди. Вже від 3 років малюк зможе розігрувати численні сюжети за допомогою цього набору. Деталі гаража необхідно зібрати в одну конструкцію, дотримуючись інструкцій і можна починати грати.
Гараж (в наборі 64 предмети)
- будівельна техніка 3 шт. по 7 см
- 4 поверхи
- габаритні розміри гаража 51-36-38см
- механічний ліфт
- звук, світло
- працює від батарейок (таблетки)
Гараж із кількома спусками, стоянками та оглядовими майданчиками оформлений наклейками та декораціями. Для всіх машинок, які входять до набору, є місце в цьому гаражі. Крім цього, розміри паркування дають змогу заповнювати його власними модельками машинами.
Розмір коробки 52-33,5-10см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 510 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 360 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 380 мм |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴

