
Електромобіль дитячий двомісний джип баггі з м'яким сидінням (M 6058EBLR-4(24V))
12 682 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6058EBLR-4(24V)
Артикул: M 6058EBLR
Бренд: Bambi Racer
Тип: джип
Розміри товару:
-
Довжина: 124 см
-
Ширина: 75 см
-
Висота: 87 см
-
Вага: 26,7 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 40 см
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 59 кг
-
За віком: від 3 до 8 років
Мотор:
-
Кількість/V/RPM: 4*90W / 24V / RPM 14500
Батарея:
-
Кількість/V/AH: 24V 7Ah
-
Індикатор батареї: +
Заряджання:
-
В/мА: 24V / 1000mA
-
Час на зарядку: 8-12 год
-
Індикатор заряджання: +
Старт:
-
Старт: з кнопки
-
Звук під час старту: +
-
Плавний старт у звичайному режимі: +
Швидкість:
-
Швидкість: 5-7 км/год
-
Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 2/3
-
Педаль газу: +
-
Педаль-гальмо: -
Світло:
-
Фари: передні
-
Підсвічування: прожектори (працюють від 2 АА батарейок)
-
Кнопка вмик/вимик світла: +
Звук:
-
Музика: MP3, USB, AUX, FM
-
Карта пам'яті: -
-
Сигнал: на кермі (працює від 2 АА батарейок)
-
Bluetooth: +
Управління:
-
Пульт керування: 2,4G (STOP BUTTON)
-
App (додаток): -
-
Рух вперед/назад: з кнопки
Сидіння:
-
Кількість місць: 2
-
Ремені безпеки: 2*3-х точкові
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 2*24 см
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс/дисків: 32 см / 23,5 см
-
Розмір задніх коліс/дисків: 32 см / 23,5 см
-
Простий монтаж: +
Корпус:
-
Матеріал: пластик
-
Дах: -
Амортизатори:
-
Передні: -
-
Задні: +
Додаткові функції:
-
Двері відчиняються: +
-
Демо-режим: -
-
Бат. ручка: -
-
Дод. коліщатка: -
-
Кондиціонер: -
-
Килимок: -
-
Причіп: -
-
Додаткові елементи: амортизатори з регулюванням жорсткості
Коробка:
-
Брутто/Розмір: 30,4 кг / 99-73,5-40,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 59 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 124 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 87 см |
| Вага | 26.7 кг |
| Діаметр передніх коліс | 320 мм |
| Діаметр задніх коліс | 320 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 90 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
- Ціна: 12 682 ₴









