
Електромобіль дитячий спецтехніка навантажувач з м'яким сидінням (M 5989BLR-4)
8 627 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5989BLR-4
Артикул: M 5989BLR
Бренд: Bambi Racer
Тип: навантажувач
Розміри товару:
-
Довжина: 136 см
-
Ширина по дзеркалах/колесах: 68 см
-
Висота: 102 см
-
Вага: 26,6 кг
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: від 3 років
Мотор:
-
Кількість/V/RPM: 2×35W / 12V / RPM 12000
Батарея:
-
Кількість/V/AH: 12V 9Ah
-
Індикатор батареї: +
Заряджання:
-
V/mA: 15V / 1000 mA
-
Час на зарядку: 8–12 год
-
Індикатор заряджання: +
Старт:
-
Старт: з кнопки
-
Звук під час старту: +
-
Плавний старт у звичайному режимі: +
Швидкість:
-
Діапазон швидкості: 2–6 км/год
-
Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 2/6
-
Ручка газу: -
-
Педаль-гальмо: -
Світло:
-
Фари: -
-
Підсвічування: -
-
Кнопка вмикання/вимикання світла: -
Звук:
-
Музика: MP3, USB, AUX
-
Карта памʼяті: +
-
Сигнал: на важелі
-
Bluetooth: +
Управління:
-
Пульт керування: 2,4G (STOP BUTTON)
-
Додаток (App): -
-
Рух вперед/назад: двома важелями
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремінь безпеки: 2-точковий
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 37 см
Колеса:
-
Матеріал: пластик
-
Розмір передніх коліс/дисків: 24 см / 13 см
-
Розмір задніх коліс/дисків: 17,5 см / 10 см
-
Простий монтаж: +
Корпус:
-
Матеріал: пластик
-
Дах: +
Амортизатори:
-
Передні: +
-
Задні: -
Додаткові функції:
-
Двері відчиняються: +
-
Демо-режим: -
-
Батарейна ручка: -
-
Додаткові коліщатка: -
-
Кондиціонер: -
-
Килимок: -
-
Причіп: -
-
Додаткові елементи: картридер для SD/TF карт, багажник, що відкривається, поворотні задні колеса, тумблер для підйому вантажу вилами, керування (рух вперед/назад і в сторони) здійснюється двома важелями
Коробка:
-
Брутто / Розмір: 31,6 кг / 95×65×48 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Екскаватор |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 136 см |
| Ширина | 68 см |
| Висота | 102 см |
| Вага | 26.6 кг |
| Діаметр передніх коліс | 240 мм |
| Діаметр задніх коліс | 175 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 8 627 ₴










