
Електромобіль дитячий одномісний машина джип з м'яким сидінням (M 5040EBLR-6)
11 844 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5040EBLR-6
Артикул: М 5040
Бренд: Bambi Racer
Тип: джип
Розміри товару:
-
Довжина: 113,5 см
-
Ширина (по дзеркалах/колесах): 78 см
-
Висота: 77,5 см
-
Вага: 27 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 31 см
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: від 3 до 8 років
Мотор:
-
Кількість/V/RPM: 4 × 30W
Батарея:
-
Кількість/V/AH: 2 × 12V 9Ah
-
Індикатор батареї: +
Заряджання:
-
Напруга/струм: 15V / 1000 mA
-
Час на зарядку: 8–12 годин
-
Індикатор заряджання: +
Старт:
-
Запуск: поворот ключа
-
Звук під час старту: +
-
Плавний старт у звичайному режимі: +
Швидкість:
-
3–5 км/год
-
Кількість швидкостей (на панелі / на пульті): 2 / 3
-
Ручка газу: -
-
Педаль-гальмо: -
Світло:
-
Фари: передні + задні
-
Підсвічування: панель приладів
-
Кнопка вкл./викл. світла: +
Звук:
-
Музика: MP3, USB, AUX, SD
-
Карта памʼяті: +
-
Сигнал: на кермі
-
Bluetooth: +
Управління:
-
Пульт керування: 2,4G (STOP BUTTON)
-
Додаток (App): -
-
Рух вперед/назад: тумблер
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремінь безпеки: 4-точковий
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 44 см
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс / дисків: 33 см / 22 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 33 см / 22 см
-
Проста установка: -
Корпус:
-
Матеріал: пластик
-
Дах: -
Амортизатори:
-
Передні: +
-
Задні: +
Додаткові функції:
-
Двері відкриваються: в сторони
Коробка:
-
Вага брутто / розміри: 31,5 кг / 116,5 × 64,5 × 40 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Амортизатор, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 113.5 см |
| Ширина | 78 см |
| Висота | 77.5 см |
| Вага | 27 кг |
| Діаметр передніх коліс | 330 мм |
| Діаметр задніх коліс | 330 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 11 844 ₴










