
Електромотоцикл дитячий Поліція (електромобіль мотоцикл з м'яким сидінням) M 5767EL-1-2
11 772 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5767EL-1-2
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
М'яке сидіння, додаткові коліщатка страхування і потужні мотори роблять дитячий мотоцикл M 5767 EL не тільки комфортним, але і безпечним засобом розваги для вашого малюка. Він являє собою цілий світ пригод та радості, втілений у стилі справжнього спортивного мотоцикла BMW S1000.
Якісні EVA колеса гарантують плавний та амортизований рух будь-якою дорогою, забезпечуючи максимальний комфорт під час поїздки. А м'яке шкіряне сидіння робить кожну подорож приємною навіть на тривалі відстані.
Характеристики мотоцикла:
Габарити товару:
- Довжина: 128 см
- Ширина дзеркал: 54 см
- Ширина по колесах: 47 см
- Висота: 81 см
- Вага: 22,53 кг
- Висота від підлоги до сидіння: 56 см
- Висота від підніжки до сидіння: 38 см
- Висота до керма: 58 см
- Характеристики сидіння: Кількість місць: 1
- Наявність ременів безпеки: Ні
- Матеріал: Екошкіра
- Ширина посадкового місця: 22 см
- Колеса: Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс/дисків: 36 см / 29 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 36 см / 29 см
- Додаткові елементи: Підтримувані формати кардридера: SD/TF карти, Стоянкова підніжка
- Коробка: Брутто вага / розміри: 27,96 кг / 130-66-38 см
- Шкіряне сидіння
- М'які колеса EVA
- Додаткові коліщатка страхування
- Два потужні мотори 2х45W / 24V
- Акумулятор великої ємності 24V/8AH
- Індикатор заряду батареї
- Час на зарядку – 10-12 годин
- Заряджання 24V/1500mA з індикатором
- Старт – кнопка
- Максимальна швидкість – до 5 км/год
- Рухи вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, включаючи фари
- Музика, звук при старті, регулювання гучності
- Панель: MP3, USB
- Матеріал корпусу із міцного пластику
- Максимальне навантаження – до 50 кг
Цей мотоцикл - ідеальне поєднання комфорту, безпеки та веселощів для вашої дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 772 ₴










