
Електромобіль дитячий спецтехніка навантажувач з м'яким сидінням (M 6063EBLR-3)
9 465 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6063EBLR-3
Артикул: M 6063EBLR
Бренд: Bambi Racer
Тип: навантажувач
Розміри товару:
-
Довжина: 146 см
-
Ширина (по дзеркалах / колесах): 63 см
-
Висота: 101 см
-
Вага: 25,2 кг
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: від 3 до 8 років
Мотор:
-
Кількість / V / об/хв: 2 × 45W / 12V / 12000 об/хв
Акумулятор:
-
Ємність: 12V 7Ah
-
Індикатор заряду батареї: +
Заряджання:
-
Напруга / струм: 12V / 1000 mA
-
Час заряджання: 8–12 год
-
Індикатор заряджання: +
Старт:
-
Запуск: кнопкою
-
Звук під час старту: +
-
Плавний старт у звичайному режимі: +
Швидкість:
-
2–6 км/год
-
Кількість швидкостей (на панелі / з пульта): 1 / 4
-
Ручка газу: -
-
Педаль-гальмо: -
Світло:
-
Фари: -
-
Підсвічування: -
-
Вмикання/вимикання світла: тумблер
Звук:
-
Музика: MP3, USB, AUX
-
Картридер: +
-
Сигнал: на кермі
-
Bluetooth: +
Управління:
-
Пульт керування: 2,4G (з кнопкою екстреної зупинки)
-
Додаток (App): -
-
Рух вперед/назад: важелем
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремінь безпеки: 2-точковий
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 34 см
Колеса:
-
Матеріал: пластик
-
Розмір передніх коліс / дисків: 27 см / 21 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 27 см / 21 см
-
Просте встановлення: +
Корпус:
-
Матеріал: пластик
-
Дах: +
Амортизатори:
-
Передні: -
-
Задні: +
Додаткові функції:
-
Відчиняються двері: +
-
Демо-режим: +
-
Додаткові елементи: важіль підйому вил, управління, дах, багажник
Коробка:
-
Вага брутто / розміри: 28,9 кг / 99 × 64 × 52 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Екскаватор |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 146 см |
| Ширина | 63 см |
| Висота | 101 см |
| Вага | 25.2 кг |
| Діаметр передніх коліс | 270 мм |
| Діаметр задніх коліс | 270 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 9 465 ₴










