
Електромотоцикл дитячий Поліція (електромобіль мотоцикл трицикл з м'яким сидінням) M 5074EL-11
11 637 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5074EL-11
Артикул: M 5074EL
Бренд: Bambi Racer
Тип: мотоцикл
Розміри товару:
-
Довжина: 140 см
-
Ширина (по дзеркалах / колесах): 61,5 см
-
Висота: 95 см
-
Вага: 25,2 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 55 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 37 см
-
Висота до керма: 77 см
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: від 3 до 8 років
Мотор:
-
Кількість / V / об/хв: 2 × 45W / 12V / 10000 об/хв
Акумулятор:
-
Ємність: 12V 10Ah
-
Індикатор заряду батареї: +
Заряджання:
-
Напруга / струм: 12V / 1500 mA
-
Час заряджання: 6–8 год
-
Індикатор заряджання: +
Старт:
-
Запуск: поворотом ключа
-
Звук при запуску: +
-
Плавний старт: +
Швидкість:
-
Макс. швидкість: 3 км/год
-
Кількість швидкостей: 1
-
Ручка газу: +
-
Педаль-гальмо: +
Світло:
-
Фари: передні та задні
-
Підсвічування: бокові габарити блимають під час відтворення музики
-
Кнопка вмикання/вимикання світла: -
Звук:
-
Музика: MP3, USB, AUX
-
Картка пам’яті: +
-
Сигнал: на панелі
-
Bluetooth: +
Управління:
-
Пульт керування: немає
-
Додаток (App): -
-
Рух вперед/назад: тумблер
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремінь безпеки: немає
-
Матеріал сидіння: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 23 см
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Передні колеса / диски: 39 см / 32 см
-
Задні колеса / диски: 39 см / 32 см
-
Просте встановлення: -
Корпус:
-
Матеріал: пластик
-
Дах: немає
-
Додаткові елементи: звук роботи двигуна вмикається при тривалому натисканні кнопки «Сигнал» на панелі
Коробка:
-
Вага брутто / розмір упаковки: 29,4 кг / 122 × 48 × 66 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 61.5 см |
| Висота | 95 см |
| Вага | 25.2 кг |
| Діаметр передніх коліс | 390 мм |
| Діаметр задніх коліс | 390 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 11 637 ₴










